YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 14:08   Güncelleme : 12-05-2021 14:44

Fırat EDAŞ Müdürü Fikret Türkmen Hayatını Kaybetti

Fırat EDAŞ Müdürü Fikret Türkmen Hayatını Kaybetti

Fırat EDAŞ Şirket Müdürü Fikret Türkmen, geçirdiği ani kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş (Fırat EDAŞ) Şirket Müdürü Fikret Türkmen, geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Fikret Türkmen, 2019 yılından bu yana Fırat EDAŞ’ta şirket müdürlüğü görevini yapıyordu.

Zonguldak Ereğli’de doğan Fikret Türkmen 47 yaşında evli ve bir kız çocuğu babasıydı. Müdür Türkmen iki yıldır Fırat EDAŞ şirket müdürlüğü görevini yürütüyordu. Müdür Türkmen’in cenazesi İstanbul’da aile mezarlığına defnedilecek. Haberkent Gazetesi olarak merhum Fikret Türkmen’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine ise baş sağlığı ve sabır diliyoruz…

FİKRET TÜRKMEN KİMDİR?

1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Fikret Türkmen; çalışma hayatına memleketi Zonguldak Ereğli’de Erdemir şirketinde başladı. Enerjisa, Aras EDAŞ’ta çeşitli direktörlük görevlerinde çalışan Türkmen, 2019 yılında Aksa’da yürüttüğü direktörlük görevinin ardından Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürlüğü’ne atandı. İki yıldır Fırat EDAŞ şirket müdürlüğü görevini yapan Fikret Türkmen, 47 yaşında evli ve bir kız çocuğu babasıydı.