YEREL
Giriş Tarihi : 17-05-2021 13:32   Güncelleme : 17-05-2021 13:32

Taha Akgül ve Vali Yırık Elazığlı Gençlerle buluşacak

Taha Akgül ve Vali Yırık Elazığlı Gençlerle buluşacak

İrfan ARSLAN

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Dünya ve Avrupa Şampiyonu Taha Akgül Vali Erkaya Yırık ile birlikte  Elazığlı  Gençlerle birlikte olacak.

 Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Gençlik Haftası münasebeti ile ilimizde düzenlenecek olan etkinlikler kapsamında Güreş’te Dünya ve Avrupa Şampiyonluklarını ülkemize kazandıran Taha Akgül’ün Olimpiyat Hazırlık kampında Elazığlı gençlerin sorularına cevap vermek üzere  Vali Erkaya Yırık ile birlikte zoom uygulaması ile  Gençlik Haftası etkinliklerinde yer alacağını belirtti.

 Eren “ İlimizde bu hafta yapılacak olan etkinliklerimiz kapsamında Dünya ve Avrupa Güreş Şampiyonumuz  Taha  Akgül, hem bu günlere gelmesini hem de bundan sonra ki süreç içinde hedeflerini açıklamasının yanında, gençlerin hayallerini nasıl gerçekleştirebileceğini, bunun için neler yapmaları gerektiği konusunda  kendisine sorulacak sorulara cevap verecek. Hem kendini anlatacak hem de gençlerin neler yapması gerektiğini, Bu programımız kapsamında Vali Erkaya Yırık’ta gençlerimiz ile birlikte olacak ve onların  taleplerini cevaplandıracak. “dedi

Dünya ve Avrupa Serbest Güreş şampiyonu Taha Akgül ile Vali Erkaya Yırık’ın katılacakları ve ZOOM üzerinden gerçekleşecek olan program 17 Mayıs 2021  saat 20.30 da gerçekleşecek.