YEREL
Giriş Tarihi : 17-05-2021 15:58   Güncelleme : 17-05-2021 15:58

Temsilcilerimizin kararı bekleniyor

Temsilcilerimizin kararı bekleniyor

İrfan ARSLAN

Bölgesel Amatör Ligde mücadele verecek olan takımların Haziran ayında başlaması planlanan ligde yer alıp almayacakları konusunda yapacakları tercihlerin beklendiği açıklandı.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Gür, TFF’nin aldığı karar ile Bölgesel Amatör Ligin hızlandırılmış bir şekilde oynatılmasının planlandığını belirterek” Bu konuda daha önce gerekli açıklamalar yapılmış ve kulüplerin yapacakları değerlendirme sonucunda alacakları karara göre Ligin yeniden planlanacağı açıklanmıştı.

Bilindiği gibi ilimizde Bölgesel Amatör Ligde üç takımımız yer alacak. Bu takımlarımız daha önceki planlama kapsamında ligde yer alacaklarını belirtmişlerdi. Şimdi Haziran ayında başlayacak olan ligde yer alıp almayacakları konusunda bu üç kulübümüzün yöneticileri ile bir görüşme yapacağız. Bunun sonucunda olacakları karara göre hareket edeceğiz. Daha önce yapılan açıklamada, bu sezon ligde yer almayacak olan takımların haklarının saklı olacağı ve gelecek sezon ligde yer alacakları belirtilmişti. Tabiki biz bu konuda kulüplerimizin alacağı karara saygılı olacağız.” dedi