SPOR
Giriş Tarihi : 19-05-2021 15:20   Güncelleme : 19-05-2021 15:20

Birevim İl Özel İdare Genel Kurul yapacak

Birevim İl Özel İdare Genel Kurul yapacak

İrfan ARSLAN

Harbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde ilimizi temsil eden Birevim  İl Özel İdare Basketbol takımı 2021-2022 sezonu öncesi Genel Kurulunu bugün yapacak.

2020-2021 sezonunda Kadınlar Basketbol Süper Ligini 11. Sırada tamamlayan, kulüp tarihinde ilk kez katıldığı Avrupa Kupalarında çeyrek final oynayan Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı kulüp Yönetiminin yeni sezon öncesi belirlenmesi, belirlenecek olan Yönetim Kurulunun yeni sezon için belirleyeceği hedefler yapılacak olan genel kurulun ardından göreve gelecek olan ekip tarafından açıklanacak.

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alpay, daha önce yaptığı açıklamada “ Bazı görüşmelerde ve istişarelerde bulunacağım. Bu çalışmalarımın sonucunda aday olup olmayacağım konusunu açıklayacağım. “ diyerek Başkanlık için net bir tablo ortaya koymamıştı. Bugün çoğunluk sağlanması durumunda saat 14.00 de İl Özel İdare Encümen Toplantı Salonunda yapılacak olan Genel Kurul, çoğunluk sağlanamaması durumunda 27 Mayıs’ta ayni saatte ve aynı yerde yapılacak.