YEREL
Giriş Tarihi : 20-05-2021 12:31   Güncelleme : 20-05-2021 12:31

Milletvekili Erol, esnafın sorunlarını dinledi

Milletvekili Erol, esnafın sorunlarını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, esnaf ve kahvehanecilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Halkın vekili olduğunu her daim gösteren CHP  Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yine halkın içinde oldu. Uzun süredir Elazığ’da olan ve her gün kentte ayrı bir noktada görülen Milletvekili Erol, milletin sesi olmaya devam ediyor. Elazığ’daki ziyaretlerine  yoğun bir şekilde devam eden CHP  Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, pandemiden en çok etkilenen esnaf ve kahvehanecileri ziyaret etti. Uzun süre esnaflarla sohbet eden Erol, daha sonra dile getirilen sorunları dinledi.

Milletvekili Erol’un her daim yanlarında olduğunu ve sorunlarını gerek burada gerekse mecliste gündeme getirdiğini belirten esnaflar, Erol’a bu ilgi ve anlayışından dolayı teşekkür etti.

Milletin vekili olarak her daim milletin yanında olmaya devam edeceklerini dile getiren Milletvekili Gürsel Erol’da pandemiden en çok esnaf ve kahvehanecilerin etkilendiği, bu kapsamda onların yanında olunması gerektiğini söyledi.