SPOR
Giriş Tarihi : 20-05-2021 12:57   Güncelleme : 20-05-2021 12:57

Elazığ Voleybol hedefini belirlemeli

Elazığ Voleybol hedefini belirlemeli

İrfan ARSLAN

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Liginde ilimizi başarıyla temsil eden ve grup maçlarını namağlup lider olarak tamamlayan Elazığ Voleybol takımı yeni sezon için hedefini belirleyip çalışmalarına başlaması bekleniyor.

Elazığ’ın Voleybol da hedefini yükseltmesi ve belirlenecek olan hedefe ulaşma adına kadrosunu takviye ederek sezona hazırlanması gerektiğini belirten voleybol severler” Elazığ Voleybol geride kalan sezonda son derece başarılı bir şekilde ilimizi temsil etti. İbrahim Bişi önderliğinde takım grup maçlarını namaglüp olarak şampiyon olarak tamamladı. Ancak Ankara’da oynanan Play Off grup maçlarında takımımız kadro olarak burada ki takımlar arasında yetersiz kaldı. Bunun sonucunda da elendi.

Yeni sezonda farklı bir yapılanma içinde lige hazırlanacak olan takımın Teknik Heyetinden gerekli  rapor alınmalı, takımın hedefini belirleyip buna göre gerekli takviyelerin yapılması için vakit geçirilmeden çalışmalara başlanmalı. Eğer hedef grup başarısı olacak ise bu takdirde zaten bunu başaran bir kadromuz var. Eğer hedef 2. Ligden 1. Lige yükselmek olacak ise bu takdirde takımımızın  kadrosuna gerekli takviyelerin yapılması için transfer görüşmelerine hemen başlanılmalı.  Çünkü birçok takım şimdiden hedeflerini belirleyerek yeni sezon için kadrolarını oluşturmaya başlamış durumdalar.”dediler