YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2021 11:24   Güncelleme : 24-05-2021 11:24

Elektronikçi, Fotoğrafçı ve saatçi esnafı da destekten faydalanacak

Elektronikçi, Fotoğrafçı ve saatçi esnafı da destekten faydalanacak

Elazığ Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçiler Odası Başkanı Seyfettin Kara, esnaflara yönelik destek paketine Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçiler odası üyelerinin de dahil edildiğini açıkladı. Kara, “Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçi esnafımız,  97 Oda başkanları olarak girişimlerimiz neticesinde destek kapsamına alındı” dedi.

Elazığ Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçi ve Telefoncular Odası Başkanı Seyfettin Kara, esnaflara yönelik destek paketine Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçilerin de dahil edildiğini açıkladı.

Oda Başkanı Kara, “Sayın Cumhurbaşkanı tarafından daha önce esnaflara verilen Bin TL destekten odaya bağlı üyelerin faydalandığını vurgulayarak son destek paketinde yer almamasına rağmen 97 Oda başkanının çalışmaları neticesinde Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçi ve Telefoncular Odası Genel Başkanı Osman Yeşilyurt girişimleri ve Genel Müdürümüz Necmettin Erkan desteği ile destek kapsamı içerisine dahil edilerek faydalanması sağlanmıştır.

Elazığ Elektronikçi, Fotoğrafçı, Saatçiler Odasına bağlı üyelerimizin ekonomik desteklerden faydalanması için geçmişte olduğu gibi bugünde yanında olduk. Bundan sonrada olacağız” dedi.