SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2021 13:23   Güncelleme : 24-05-2021 13:23

Golcü futbolcu Ömer Yıldız’a teklif yağıyor

Golcü futbolcu Ömer Yıldız’a teklif yağıyor

Devre arası transfer döneminde Elazığspor ile olan sözleşmesinin feshederek Vanspor’a transfer olan Ömer Yıldız’a, yeni sezon öncesi çok sayıda takım talip oldu.

Elazığspor’dan olaylı bir şekilde ayrılarak devre arasında Vanspor’a imza atan golcü futbolcu Ömer Yıldız, yeni sezon öncesinde birçok kulübün transfer listesinde bulunuyor.

Sezonun ikinci yarısında Vanspor forması giyen ve takımıyla Play-Off oynama başarısı gösteren golcü futbolcunun Kırmızı-Siyahlı kulüple olan sözleşmesi sona erdi.

Kongre sürecine giren Vanspor’un kendisini kadroda tutmak istediğini ifade eden Ömer Yıldız, Vanspor’un haricinde 2. Lig’den birçok kulüpten teklif aldığını açıkladı.

Şu an tatilini geçirmek üzere Elazığ’da olduğunu ve teklifleri değerlendirmeye aldığını aktaran Ömer Yıldız, bonservisinin elinde olduğunu ve biraz daha bekleyip karar vereceğini söyledi.

26 yaşındaki başarılı futbolcu, geride bıraktığımız sezonda yaşadığı sakatlıklara rağmen Elazığspor ve Vanspor formalarıyla toplamda 13 gole imza atarak dikkatleri yeniden üzerine toplamayı başardı.