YEREL
Giriş Tarihi : 01-06-2021 15:08   Güncelleme : 01-06-2021 15:12

Milletvekili Balık, A Haber’in konuğu oldu

Milletvekili Balık, A Haber’in konuğu oldu

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık A Haber Televizyonu’nda açıklamalarda bulundu.

A Haber’de yayınlanan Sabah Ajansı programında Erkan Tan’ın konuğu AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık oldu. Milletvekili Balık gündeme dair açıklamalarda bulundu.

BALIK: TÜRKİYE’Yİ YENİDEN BİR KAOSA SÜRÜKLEMEYE ÇALIŞIYORLAR

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Biliyorsunuz Türkiye bu aynı oyunları aynı senaryoları daha öncede yaşadı. 17-25 Aralık’ta yapılmaya çalışılan daha farklı bir kumpas yok. Aslında hükümetin devletin bazı üyeleri ile birlikte asıl ulaşılmaya çalışılan yer daha yukarısı ve Türkiye’nin istikrarı. Bunu hepimiz biliyoruz. Her gün yeni bir şey ile geçmişi karanlık olan bütün Türkiye’nin geçmişini bildiği geçmişi karanlık olan bir adam ortaya çılgınca fikirler attı. Ve ne yazık ki muhalefette bu ipe sarılarak bu çılgın fikirlere sarılarak oradan kendilerine bir nemalanmaya ve istikrarı bozmaya Türkiye’yi yeniden bir kaosa sürüklemeye çalışıyor. Oynanan oyunun çok büyük olduğunu daha önceden millet gördü ve oyunu milletimiz bozdu. Bu oyunu da yine milletimiz bozacaktır. Ancak şu bir gerçek geçmişi karanlık suç örgütü lideri bir adam bakanlarımız hakkında, hükümetimizin mensupları hakkında çıkıyor her gün yeni bir açıklama yapıyor. Ve ne yazık ki bazı kesimlerde bakanlarımızı dinlemek yerine, yapılan açıklamaları dinlemek yerine o kişinin verdiği söylemlere o kişinin tutarsız her gün başka bir kelimelesine daha çok itibar ediyor.  Ancak millet daha önce bu oyunu bozdu kesinlikle yine bozacaktır. Bu oyun yine milletin aklına milletin ferasetine takılacaktır diye düşünüyorum” dedi.

BALIK: SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNDEN MEDET UMULMAYA BAŞLADI

Milletvekili Sermin Balık, “Suç örgütü lideri her hafta bir iddia ortaya atıyor. Bütün hafta boyunca muhalefet bunu konuşuyor. Teker teker bölüşmüş gibi ve gündemi sıcak tutmak için bunun söylediklerini sıcak tutabilmek için bölüşmüş gibi her gün biri konuşuyor. Grup toplantılarında bunlar konuşuluyor demek ki artık siyasette iftira ve yalan ile böyle bir suç örgütü liderinden medet umulmaya başladı.