SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2021 09:54   Güncelleme : 09-06-2021 09:54

Yetiş: Tahta açılmaz ise sıkıntılar devam eder

Yetiş: Tahta açılmaz ise sıkıntılar devam eder

İrfan ARSLAN

Bordo Beyazlı kulüpte yeni sezon öncesi çalışmaların devam ettiğini belirten Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, öncelikli amaçlarının transfer tahtasının açılması olduğunu belirterek” Transfer tahtası açılmaz ise sıkıntılar devam eder” dedi

 TRANSFER TAHTASINI AÇMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

Transfer tahtasının açılması için Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk’ün çalışmalarının devam ettiğini belirten  Zafer Yetiş "Kulüp başkanımız geçen devre arasında da transfer tahtasını açmak için uğraştı. Fakat biliyorsunuz belirli nedenlerden dolayı açamadı. Fakat şimdi iş biraz daha ciddi.  Çünkü bu lig artık amatör lig. Bu nedenle transfer tahtası bizim için çok önemli. Başkanımız transfer tahtasını açmak için günlerdir İstanbul'da çalışmalarını sürdürüyor. Tahtaya engel olan sporcularını avukatları ile görüşerek transfer tahtasını açma çalışmaları devam ediyor. İnşallah iyi bir netice alır. Mutlaka transfer tahtasının açılması lazım. "

Cengizhan kulübümüze kazandıracak

Bordo Beyazlı  takımın Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş "Cengizhan'ın bir transfer durumu var. Biliyorsunuz sözleşmesinde  şu kadar bir bonservis bedeli getirince gidebilir diye bir madde var. O sözleşmedeki madde gereği Cengizhan'da kulübümüzden ayrılıp Süper Lig takımıyla transfer görüşmeleri devam ediyor. Bitme noktasında. İnşallah bu transfer gerçekleşirse kulübün kasasına para girecektir. Bize verdiği emeklerden dolayı ve kulübüne kazandırarak gittiği için ben Cengizhan'a teşekkür ediyorum. Biz transfer tahtasını açarsak, birkaç tane genç yetenekli oyuncularımızı tutmayı düşünüyoruz. Teklif olursa hocamızın vereceği rapor doğrultusunda da bu teklifleri değerlendireceğiz. Cafer Hocamızla bir görüşme olmadı. Hocamız sezon bitmeden bir görüşme gerçekleştirmişlerdi. İki taraftar memnun kalırsa devam etmeyi düşünüyoruz. Tabiki son söz yine Cafer Hoca'yla kulüp başkanımızın. Cafer hoca zor zamanımızda gelip yanımızda oldu. Ben şahsen Cafer hocamızın devam etmesini isteri. Ama son söz tabiki onların."

Muhammed İldiz beklentilerimizin uzağında kaldı

"Muhammed İldiz lig görmüş tecrübeli bizim ondan çok şeyler beklediğimiz bir oyuncuydu. Maalesef beklentilerimizin karşılığını alamadık. Cafer Hocam da hayal kırıklığına uğradı. Çünkü çok yetenekli tecrübeli bir futbolcu Muhammed. İşte futbolcu psikolojisi veya şahsi problemleri yüzünden takımımıza faydalı olamadı. En zor maçlarda en ihtiyaç duyduğumuz maçlarda sakatım dedi bahaneler üretti. Teknik heyette biliyorsunuz güvendiği bir futbolcunun kendisini yarı yolda bırakırsa bir daha o futbolcuyla çalışmak istemez. Bu da hocamızın kendi düşüncesi. Muhammed İldiz Elazığspor'a faydalı olacağı. Gerçekten geçen dönem bir şey veremedim Hakkınızı helal edin. Ben bu sene bunu telafi etmek  istiyorum' derse bir istek içerisinde olursa tabi bu durum yine son söz başkan ve teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda devam edilip edilmeyeceği o zaman belli olur. Fakat ben Cafer Hoca'ya hak veriyorum: Bizim çok beklenti içerisinde olduğumuz futbolcular vardı. Fakat o verimi alamadık. Bunlardan biriside Muhammed'ti maalesef.”