SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2021 13:34   Güncelleme : 09-06-2021 13:34

6 Oyuncu İle Anlaşma Sağlandı

6 Oyuncu İle Anlaşma Sağlandı

İrfan ARSLAN

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren 3. Lig temsilcilerimizden Karakoçanspor FK. iç ve dış transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mavi Beyazlı temsilcimiz transfer çalışmaları sonucunda iç transferde 3 dış transferde ise üç oyuncu ile anlaşma sağladı.

İç Transfer görüşmelerinde bulunduğu isimlerden Kaan Güdü ve Mehmet Eksik’tan sonra  Hüseyin Fıstıkçı ile yeniden anlaşma sağlandı. İç transfer görüşmelerinde anlaşma sağlanan isimler ile bir yıllık sözleşme imzalandı.

Dış transfer çalışmalarında da takımın başarılı olmasına katkı sağlayacak isimler ile temaslarının devam ettiğini belirten Teknik Direktör Ender Çınar; ”Dış transfer çalışmalarımız kapsamında, daha öncede kulübümüzde forma giyinmiş olan Cizrespor’dan Ekrem Sütçü ile anlaşma sağladık. Bunun yanında kalemizde sıkıntı yaşamamak adına Çarşambaspor’un kalecisi Eren Yılmaz ile anlaşma sağladık. Yeni sezon için kadromuzda düşündüğümüz isimlerden Ağrıspor’dan Cuma Ali ile de anlaşma sağladık. Yeni sezon için belirlediğimiz hedefe ulaşma adına takımımızın kadrosunu oluşturma adına listemizde bulunan isimler ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu görüşmelerimizde anlaşma sağlamadan isimleri paylaşmak istemiyoruz. Önümüzdeki günlerde bu oyuncular ile anlaşma sağladığımız da kamuoyu ile paylaşacağız. İç ve dış transfer çalışmalarımız sonucunda beş oyuncu ile kesin anlaşma sağladık. İki isimle de anlaşma noktasına geldik ancak henüz imza atmadık.” dedi