YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2021 11:33   Güncelleme : 14-06-2021 11:33

Başkan Adayı Macit’ten Haberkent’e ziyaret

Başkan Adayı Macit’ten Haberkent’e ziyaret

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Özer Macit, Haberkent Gazetemizi ziyaret etti.

Başkan Adayı Özer Macit, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Metin Eren Erol’u ve gazete çalışanlarını ziyaret etti.

Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Eren Erol’a esnafların sorunlarıyla ilgili bilgiler veren Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Özer Macit, kendilerini ağırlayan gazete çalışanlarına ve Erol’la teşekkür etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Macit; “Bugün ilimizin önemli basın yayın kuruluşlarından birisi olan Haberkent Gazetemizi ziyaret ettik. Haberkent Gazetemiz ilimizin tarafsız gazetelerinden birisidir. Esnaflarımızın sorunlarını tarafsız şekilde okuyucularına ulaştırıyor. Bizlerde, Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanlığına adaylığımızı açıkladıktan sonra ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bizler gücümüzün el verdiği kadar her zaman yerel medyamızın yayınında yer almaya çalışıyoruz. Bizleri ağırlayan Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Eren Erol’a gazete çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Eren Erol’da, Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Özer Macit çalışmalarında başarılar diledi.