SPOR
Giriş Tarihi : 15-06-2021 12:24   Güncelleme : 15-06-2021 12:26

Mediline Hospital Fırat Üniversitesi- Karlıova Yıldırımspor

Mediline Hospital Fırat Üniversitesi- Karlıova Yıldırımspor

İrfan ARSLAN

 Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 6. Grupta ilimizi temsil eden Mediline Hospital Fırat Üniversitesi grupta ki ikinci maçını bugün kendi sahasında Bingöl temsilcisi  Karlıova Yıldırımspor ile oynayacak.

 Lige deplasmanda oynadığı Erzincan Ulalarspor maçı ile başladıklarını  ve bu maçı kazanarak lige iyi bir giriş yaptıklarını belirten Mediline Hospital Fırat Üniversitesi Teknik Sorumlusu Erhan Gündüz “ Ligde arzuladiğimiz hedef belli. Bu hedefe ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ligde ki ikinci maçımızı bugün Karlıova Yıldırımspor ile oynayacağız. Ardından da hafta sonunda Erzincan Ulalarspor’u yine sahamızda konuk edeceğiz. Öncelikli olarak bugünkü maçımızı kazanıp hem sahamızda ki ilk maçımızdan galibiyetle ayrılmak hem de grup liderliği için avantaj elde etmek istiyoruz. Ardından hafta sonunda ki maçımızı da kazanıp liderliğimizi perçinlemek istiyoruz. Hiçbir maç kolay değil. Mücadelede etmeden kazanamazsınız. Biz de bugün iyi mücadele edip rakibimizi mağlup etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” Dedi

Bugün saat 17.00 de Doğukent stadında oynanacak olan Mediline Hospital Fırat Üniversitesi- Karlıova Yıldırımspor karşılaşmasını Veysel Yamaç yönetecek. Yamaç’ın bu maçta ki yardımcılıklarını Ümit Yalçın Eser ile Elif Yılmaz yapacaklar. Müsabakanın 4. Hakemi ise Abidin Yıldırım olacak.