SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2021 11:55   Güncelleme : 17-06-2021 11:55

İl Özel İdare Kongre Tarihini Belirleyecek

İl Özel İdare Kongre Tarihini Belirleyecek

İrfan ARSLAN

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde ilimizi temsil eden İl Özel İdare Kadın Basketbol takımı Olağanüstü Genel Kurul tarihini belirleyecek.

 İl özel İdaresi Yönetim Kurulu üyesi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Olağanüstü Genel Kurul tarihini belirlemek üzere Yönetim Kurulunun toplanacağını belirterek “ Biz Haziran ayının ilk yarısında bu kongremizi yapmak için gerekli çalışmalarımızı yapmıştık. Ancak İçişleri Bakanlığımızın Covid 19 ile mücadele kapsamında almış olduğu kararı gözden kaçırmış olmamız nedeniyle daha önce açıklamış olduğumuz tarihlerde genel kurulumuzu yapamadık. İçişleri Bakanlığımız Olağanüstü Genel Kurulların Haziran ayının ikinci yarısında yapılması yönünde bir karar almış buluyor. Biz de bu doğrultuda Genel Kurulumuzu bu ayın sonunda yapmaya hazırlanıyoruz. Yönetim Kurulu toplantımızı yaparak bu tarihi netleştirecek ve genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz.” Dedi

 İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Birevim ile olan sponsorluk anlaşmasının sona erdiğini, yeni sezona yeni bir destekleyici anlaşması yaparak girmenin çalışmalarını devam ettirdiklerini de belirterek “ Şu anda çok önemli bir firma ile görüşmelerimiz olumlu bir şekilde devam ediyor. Yeni sezon öncesi bu firma ile sponsorluk anlaşması imzalayacağımızı sanıyorum. Bu imza ile il özel İdaresi olarak Süper Ligde yeni sezonda çok daha farklı hedeflere ulaşmak adına planlamalar yapacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.