SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2021 13:38   Güncelleme : 17-06-2021 13:38

Gündüz: Tek hedefimiz şampiyonluk

Gündüz: Tek hedefimiz şampiyonluk

Fırat Üniversitesi’nin Karlıova Yıldırımspor galibiyetinin ardından futbolcular ve teknik heyette galibiyetin coşkusu yaşandı.

Bölgesel Amatör Lig’de galibiyetlerine devam eden Mediline Hospital Fırat Üniversitesi’nde, 3-0 kazandığı Karlıova Yıldırımspor zaferinin coşkusu yaşandı.

GÜNDÜZ: TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Fırat Üniversitesi Teknik Sorumlu Erhan Gündüz, “Biz çocuklarla zaten konuştuk gergin bir maç olacağını. Pazar günü gittim rakibimizi izledim. Analiz ettik. Biz malum hedefe kilitlenmişiz. Çok önemli, çok zor bir maça çıkacağımızı biliyorduk. Çocuklarımıza da bunu söyledim. Bu maçı farklı bir skorla aldık geçen hafta ki gibi. İnşallah Erzincan maçına da aynı şekilde hazırlanıp hedefimize aynı şekilde devam etmek istiyoruz. Çünkü bizim tek hedefimiz var şu an. Kesinlikle şampiyonluk. Bütün çocuklarım bunu istiyor canı gönülden biz de istiyoruz, yönetimimiz de istiyor. Artık Elazığ’da istiyor. Çünkü artık Fırat Üniversitesi gibi bir takımımız var. Elazığ halkından tek ricamız gerçekten bize destek vermelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.