YEREL
Giriş Tarihi : 17-06-2021 14:52   Güncelleme : 17-06-2021 14:52

İzmir'de Elazığlılar sandığa gidiyor

İzmir'de Elazığlılar sandığa gidiyor

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği sandıkta adayını 73 yıl sonra bir ilki yaşatarak belirleyecek..

Dernek başkan adaylığına dernekçilikte tecrübeli kadim aday hemşerimiz İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Adayı Zeynep Demirel yaptığı açıklamada; Öncelikle kardeşlik sevgisi kazansın diyorum dedi. Demirel, İyi şeyler inandığımızda, Daha iyi şeyler sabrettiğimizde, Ve en iyi şeyler hiç vazgeçmediğimizde gelir.

Ben ve yönetim kadromuzdaki arkadaşlarım bu üç temel unsura inanarak bu kutsal göreve talip olduk. Üyelerimizin özgür iradesi ve teveccühleri ile başaracağımıza ve kazanacağımıza inancımız tamdır dedi.

Seçilmem halinde İzmir ile Elazığ arasında hemşerilerimizin İzmir’deki ve Elazığ'daki sorunları ve problemlerin giderilmesini ve bütün hemşerilerimizi bir arada tutmak için bir çok faaliyet organize edeceğiz.

Derneğimiz İzmir ve Elazığ'daki İş Dünyası arasında, Aracı olacak tüm Resmi ve Resmi olmayan Kurumlar arasında önemli bir köprü görevi vazifesi içinde olacaktır.

Elazığ ve İzmir İçin hazırladığımız Projelerimizle ve insan odaklı bilimsel evrensel hoşgörü ve saygın bir iletişim dili ile hemşehrilerimize hizmet edeceğiz dedi.