SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2021 08:28   Güncelleme : 18-06-2021 08:28

Karakoçan FK’dan Hüseyin’e yanıt; sözleşmeyi tek taraflı feshettik

Karakoçan FK’dan Hüseyin’e yanıt; sözleşmeyi tek taraflı feshettik

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak, kulüpten ayrıldığına dair açıklama yapan Hüseyin Fıstıkcı’ya cevap verdi.

Mavi-beyazlı kulüp sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Hüseyin Fıstıkcı’nın kulüp ile ön protokol imzalayıp daha sonra başka takımlar ile görüştüğünü aktararak, etik ve ahlaki değerlere aykırı olan bu hareketi doğru bulmadıklarından dolayı futbolcu ile sözleşmelerinin tek taraflı fesih edildiğini açıkladı.

İşte Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nün sosyal medya açıklaması;

Kamuoyunun dikkatine!

 “8 Haziran tarihinde ön protokol imzalayıp anlaşma sağladığımız Hüseyin Fıstıkcı’nın başka takımlar ile pazarlığa oturduğuna dair aldığımız haberler üzerine futbolcu ile olan sözleşmemizi tek taraflı fesih ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Biz Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü olarak, anlaşma sağlanıp daha sonra başka takımlar ile görüşme yapan futbolcunun bu hareketini doğru bulmuyoruz. Futbolun mantalitesine ve profesyonelliğine aykırı bu hareketi doğru bulmadığımızdan dolayı geçtiğimiz sezon formamızı giyen Hüseyin Fıstıkcı ile sözleşmemizi tek taraflı feshettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla”