SPOR
Giriş Tarihi : 23-06-2021 13:38   Güncelleme : 23-06-2021 13:38

Öztürk: Şahsım olarak desteklenecek bir oluşuma 1 milyon vereceğim!

Öztürk: Şahsım olarak desteklenecek bir oluşuma 1 milyon vereceğim!

İrfan ARSLAN

Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan Zeki Akbıyık ile Gündem programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan eski başkanlardan Hayrettin Karamazı'nın "Yeni bir oluşum olmalı, oluşumun içinde güvenli insanlar olsun" yönünde açıklamaların Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk'ten cevap geldi...

Başkan Öztürk Kulüp Resmi İnternet Sitesi'nden yaptığı açıklamada eski başkanlardan Hayrettin Karamazı'nın "Yeni bir oluşum olmalı, oluşumun içinde güvenli insanlar olsun" ifadesini Elazığspor'un geleceğini kurtarma adına desteklediğini belirterek; " Şahsım olarak desteklenecek bir oluşumda masaya 1 milyon koyacağımı beyan ediyor, kulübümüz eski başkanlarını ve şehrimizin değerli işadamlarını da bu oluşumun içerisine davet ediyorum."dedi.

Başkan Öztürk'ün açıklaması şöyle;

"Geçtiğimiz günlerde Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan Zeki Akbıyık ile Gündem programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Kulübümüz eski başkanlarından Hayrettin Karamazı'nın "Yeni bir oluşum olmalı, oluşumun içinde güvenli insanlar olsun" ifadesini Elazığspor'un geleceğini kurtarma adına destekliyorum. Şahsım olarak desteklenecek bir oluşumda masaya 1 milyon koyacağımı beyan ediyor, kulübümüz eski başkanlarını ve şehrimizin değerli işadamlarını da bu oluşumun içerisine davet ediyorum. Eski başkanlar ve şehrimizin kıymetli işadamlarından oluşacak 25 kişilik bir yönetim kurulunun masaya 1 milyon TL koyması halinde totalde 25 Milyon'luk bir rakam ortaya çıkacak ve Elazığspor'un borcu sıfırlanmış olacak. Oluşturulacak 25 kişilik yönetim kurulunun kendi arasında bir başkan belirlemesiyle güçlü bir yönetim kurulacak ve şehirde yeniden bir heyecan olacaktır. Selçuk Öztürk olarak bu oluşumda başkan olma gibi bir egomun olmadığını ve yönetim kurulu üyesi olarak görev almaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. Birlik beraberlik içerisinde el birliğiyle 54 yıllık koca çınarımız Elazığspor'u hak ettiği yerlere taşımak için maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağımı, çayda çıra armaya gönül veren herkesi bu oluşuma davet ediyorum. Kamuoyuna saygılarımla..."