YEREL
Giriş Tarihi : 29-06-2021 10:50   Güncelleme : 29-06-2021 10:50

İl Özel İdare çalışanlarına saldırı

İl Özel İdare çalışanlarına saldırı

Elazığ İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünde görev yapan teknik ekibe geçtiğimiz Perşembe günü gerçekleştirilen saldırı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada ‘’ Elazığ’ın tamamına eşit, adil ve kaliteli hizmet ulaştırma amaç ve hedefiyle çalışmalarını sürdüren idaremizin çalışanlarına yönelik gerçekleşen saldırı ve darp olayını kınıyoruz.

İdaremiz Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünde görevli teknik ekibimiz 24 Haziran 2021 tarihinde, Sulama Tesisi inşaatını kontrol amacıyla gittikleri köyümüzde yüklenici firmanın yetkilileri ve çalışanları tarafından saldırıya uğramışlardır.

Olayda çalışanlarımız yaralanmış, durumu ağır olan bir çalışanımız yoğun bakımda tedavi altına alınmıştır. Çalışanlarımızın ve idaremizin şikâyeti ve darp raporlarına istinaden ilgili firma yetkilileri gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmişlerdir.

Çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, benzeri olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.’’ İfadeleri kullanıldı.