YEREL
Giriş Tarihi : 30-06-2021 11:39   Güncelleme : 30-06-2021 11:39

EGEELDERFED’de Ak güven tazeledi

EGEELDERFED’de Ak güven tazeledi

İrfan ARSLAN

Ege Elazığ Dernekler Federasyonu genel kurulunu yaptı. Genel Kurulda mevcut Başkan Nejat Ak yeniden Yönetim Kurulu başkanlığına seçildi.

EGEELDERFED 2. Olağan Genel Kurulu Narlıdere İnciraltı Şamdan Restoran da gerçekleşirken, Genel Kurula 96 kurucu üye ile 8 Dernek yöneticileri katıldı. Genel Kurulda Yönetim Kurulu seçimlerine tek liste ile gidilirken, mevcut Başkan Nejat Ak güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçildi.

Nejat Ak yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada” Bugün EGEELDERFED olarak güzel bir katılım ve olgun bir birliktelik ile genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Beni ve Yönetim Kurulumuzda ki arkadaşlarımızı yeniden bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonraki süreç içinde de Federasyon olarak etkili çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz.”dedi

Nejat Ak başkanlığında oluşan EGEELDERFED 23 kişilik Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor.

Nejat Ak, Şükrü Keven, Ertuğ Fırat, Şükrü Acar, Şefik Coşkun, Özdemir Pasinli, Esat Say, Musa Zengin, Reşat Obuz, Ufuk Öztürk, Osman Tatar, Nusret Ayaz, Alper Doğan, Volken Canpolat, Şenay Geçgil, Sema Kaya, Haluk Çetinkaya, Ayhan Kındik, Oğuz Öztürk, Ergin Demir, Necati Özer, Ramazan Bektaş ve Nihat Köse.