YEREL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 12:39   Güncelleme : 03-07-2021 12:39

Tenis Hakemlik Kursu Elazığ’da Yapılacak

Tenis Hakemlik Kursu Elazığ’da Yapılacak

Türkiye Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan Çizgi ve Gözlemci Hakemlik kurs programı İl Gençlik Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Normal programda Nisan ayında gerçekleştirilmesi planlanan hakemlik kursu pandemi dolayısıyla ertelenmişti.  Bu sebeple Elazığ başta olmak üzere Bingöl Malatya Diyarbakır Gaziantep ve Tunceli illerinde gelen katılımcılarla 2-3-4 Temmuz tarihlerinde Çok Amaçlı Spor Merkezi Eğitim salonunda ve Tenis Kortlarımızda gerçekleştiriliyor. Kurs sonucunda yapılacak sınavla Tenis Federasyonu yeni hakemlerini bünyesine katmış olacak.

EREN: İLİMİZDE YAPILMASI GÜZEL BİR İSABET OLDU

İl Müdürü Abdulsamet Eren, “ Öncellikle civar illerden şehrimize gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyorum, bakım-onarım çalışmalarını başlattığımız kaçık Tenis Kortlarımız ve yine yapmayı planladığımız Kapalı Kortumuz ile inşallah müsabakalara ve antrenmanlara hazır hale getirmiş olacağız. Bu vesile ile de hakemlik kurslarının ilimizde yapılması güzel bir isabet oldu. Turnuvalar Bölge Maçları ve Final müsabakaları gibi önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmış olacağız. Farklı branşlarda farklı hakemlik veya antrenörlük kurslarını takip ediyoruz, şehrimize katacağımız her bir değer için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. dedi