YEREL
Giriş Tarihi : 05-07-2021 20:24   Güncelleme : 05-07-2021 20:26

Muş TSO Başkanı Koç’tan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ’a Ziyaret

Muş TSO Başkanı Koç’tan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ’a Ziyaret

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Etti.

Bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Elazığ’ a gelen Muş Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

İki şehrin ticari ilişkilerinin konuşulduğu ziyarette iş birliğinin devam edilmesine karar verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; “Ticaret Odası içerisinde bizlere oda tahsis ettiler orada personellerimiz var. Muş’ta faaliyet gösteren üyelerimize bire bir personellerimiz hizmet verecekler. Tabi bunun büyük desteğini Ticaret Odası Başkanımızdan alıyoruz. Bizler Muş’a yabancı değiliz. Zaman zaman bizler gidiyoruz zaman zamanda başkanım geliyor. Bu ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ederim” dedi.

İki şehrin gelişmesi için çalışmalara devam edeceklerini söyleyen Muş Ticaret Odası Başkanı Erdal Koç; “Malum Elazığ Ticaret Borsası bizim paydaşımız. Bizler onların Muş’ta temsilcisiyiz ve en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Elazığ ve Muş’un kültürleri birbirine çok yakın. Bu yüzden Muşlu insanlarımız Elazığ’ı tercih ediyorlar.”dedi.