SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2021 13:47   Güncelleme : 06-07-2021 13:47

Kurnaz: Lütfen bir araya gelin ve sorun ne ise çözün!

Kurnaz: Lütfen bir araya gelin ve sorun ne ise çözün!

Elazığspor Gönüllüler Derneği Başkanı Erhan Eren Kurnaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ilin yöneticilerinin vakit kaybetmeden bir araya gelip Elazığsspor'un sorunlarını çözme çağrısında bulunurken, "Aksi takdirde bu vebalin altında kalacaksınız"dedi.

Mevcut yönetimin sahip çıkan biri olmadığı için Elazığspor'u bırakmadığını ilin yöneticilerinin de bu duruma sessiz kaldığına vurgu yapan Elazığspor Gönüllüler Derneği Başkanı Erhan Eren Kurnaz; bu gidişle takımda oynayacak oyuncu bulamayacaklarını bildirdi.

Elazığspor'un kurtuluş reçetesini 2 madde de sıralayan Başkan Kurnaz'ın çözüm önerileri şöyle;

"VAH ELAZIĞSPOR’UM VAH.!!!

Mevcut Başkan bir türlü bırakmıyor, aday olan varsa gelsin alsın ayrıca da yardımcı da olacağım diyor. Ama mevcut şartlarda yeni aday bir türlü çıkmıyor. Sebebi de borçların akıbeti!!!

İlin yöneticileri de mevcut Başkan varken destek vermeyeceklerini beyan ediyor ama gitmesi için de hiçbir çaba sarfetmiyor.

Peki bu durum kimlere yarıyor? Tabiki kimseye bir faydası yok. İl yöneticileri nasılsa bir Başkan var deyip oralı bile olmuyor. Mevcut Başkan da sahip çıkan yok en azından ben buradayım der misali koltuğu bırakmıyor. Lakin takımdan ayrılan ayrılana. Bu gidişle lig başlangıcında oynatacak oyuncu bulamayacağız.!!

Çözüm 1=Selçuk Başkan ya tahtayı açacak sıfırdan bir takım kuracak ( bu mümkün görünmüyor) yada götürüp anahtarı İlin yöneticilerine teslim edecek.

Çözüm 2= ilin yöneticileri güvenilir bir yönetim oluşturacak seçimle de olsa mevcut yönetimi gönderecek.

Bu iki çözümü de muhataplar bir türlü masaya yatırmıyorlar. Çünkü bu iş her iki tarafa da yarıyor. İlin yöneticileri mevcut Başkan varken ohhh nasılsa biri var diyor… Mevcut Başkan da nasılsa aday yok, bana karışan da yok bırakıp gitmem diyor…

Lütfen bir araya gelin ve sorun ne ise çözün. Yoksa bu vebalin altında kalacaksınız!!!

Elazığspor Gönüllüleri Derneği..."