YEREL
Giriş Tarihi : 08-07-2021 15:36   Güncelleme : 08-07-2021 15:36

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Olağan Kongresinde Vedat Gür, Güven Tazeledi

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Olağan Kongresinde Vedat Gür, Güven Tazeledi

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şubesi 14. Olağan Kongresi Gerçekleşti. Tek Listeyle Gidilen Kongrede Mevcut Başkan Vedat Gür, Güven Tazeledi.

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şubesi 14. Olağan Kongresi gerçekleşti. Sivil toplum örgüt temsilcileri ve emekli üyelerin katıldığı kongrede mevcut başkan Vedat Gür, tek liste ile seçime girerek yeniden güven tazeledi.

Kongreye katılan Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün; “Bizlere göstermiş olduğunuz itimat ve teveccühe dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu genel Kurulunun vatanımıza, milletimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Kongrede konuşan Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şubesi Başkanı ve adayı Vedat Gür; “Her zaman söylediğimiz gibi en büyük gurur kaynaklarımızdan birisi Ankara misafirhanede sizlere sunulan misafirhanemiz. Gittiniz zaman gerçekten temiz ve hijyenik bir ortam. Genel merkezimizin gayretleri dolayısıyla sizler için yapılmıştır. 14. Genel kurulumuzun siz değerli üyelerimize ve ilimize hayırlı olmasını diler teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Elazığ Esnaf Odaları Birlik Başkanı Cemil Erdem ise, Elazığ’ın sıkıntılarını çözmek için seslenişte bulunarak gerekli konuların Cumhurbaşkanına aktarılması gerektiğini belirtti. Başkan Erdem Yönetime çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kongrede Vedat Gür başkanlığında yönetim kurulu Nadir Hangün, Aziz Hıdır Doğan, Hamiyet Çopur Ve Cemalettin Yıldız isimlerinden oluştu.