YEREL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:28   Güncelleme : 13-07-2021 11:28

Elazığ'da görevi başında kalp krizi geçiren genç hemşire hayatını kaybetti!

Elazığ'da görevi başında kalp krizi geçiren genç hemşire hayatını kaybetti!

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde, görev yapan 28 yaşındaki hemşire Fatma Sevim görevi başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Kurum Avukatı Fatih Sevim’in eşi hemşire Fatma Sevim geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. 1 çocuk annesi olan Fatma Sevim’in cenazesi bugün kılınacak öğlen namazının ardından Malatya’nın Doğanşehir ilçesinin Söğüt köyüne defnedilecek. Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu ve Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş sosyal medyadan baş sağılığı mesajı yayımladı.

İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu yaptığı açıklamada, “Kurum Avukatımız Fatih Sevim beyin eşi Hemşire Fatma SEVİM (28 yaşında) gece hastanede görev başında vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Öğlen namazından sonra Malatya ili Doğanşehir ilçesi Söğüt köyünde defin edilecektir” dedi. Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş yaptığı açıklamada, “Hemşiremiz Fatma Sevim, görevi başında vefat etmiştir. Mesai arkadaşımıza Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza baş sağlığı dilerim” dedi. Haberkent Gazetesi olarak merhum Fatma Sevim’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.