YEREL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 19:11   Güncelleme : 14-07-2021 19:11

Afiş Yarışmasında Türkiye İkincisi Olan Öğrenciden Müdür Gürtürk’e ziyaret

Afiş Yarışmasında Türkiye İkincisi Olan Öğrenciden Müdür Gürtürk’e ziyaret

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Karakaya, okul Müdürü Harun Gündüz, Müdür Yardımcısı Hayriye Mehtap Ersoy ve danışman öğretmeni Erdem Sarı ile birlikte İl Müdürü Gürtürk’ü ziyaret eden Busenur Gözlü Ankara'da düzenlenen bir programda ödülünü Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan aldığını söyleyerek izlenimlerini aktardı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk yaptığı çalışmayla Türkiye ikinciliği gibi güzel bir başarı elde eden öğrenci Busenur Gözlü ve Danışman Öğretmeni Erdem Sarı'ya teşekkür ederek başarılarının ve aldıkları derecenin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

15 Temmuz gecesi yaşanan hain kalkışmanın sonucunda milletimizin feraseti ve cesareti ile büyük bir destan yazdığını ifade eden Gürtürk; “Millet olmanın gereğini yerine getiren aziz milletimizin bir daha böyle bir acı yaşamaması için gençlerimize büyük görev düşüyor. Bakanlığımız tarafından düzenlenen 15 Temmuz temalı yarışmada hazırladığı afişle Türkiye ikinciliğini elde eden kızımızı ve danışman öğretmenimizi bir kez daha kutluyorum” dedi.