YEREL
Giriş Tarihi : 06-08-2021 11:10   Güncelleme : 06-08-2021 11:17

Elazığ Yardım Eli Gönüllüleri faaliyetlerini sürdürüyor

Elazığ Yardım Eli Gönüllüleri faaliyetlerini sürdürüyor

İrfan ARSLAN

Elazığ merkezi ile ilçelerinde yaşayan ve yardıma muhtaç aile ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışma yapan Yardım Eli Gönüllüleri ihtiyaç sahibi aileleri ve çocukları mutlu etmeye devam ediyor.

Elazığ ve çevre ilçelerine yaklaşık 7 seneye aşkındır gönüllü olarak yetim ve öksüz başta olmak üzere bütün ihtiyaç sahibi ailelere koşturmaya çalışan Elazığ yardım eli gönüllüleri bu hafta içinde yaptıkları çalışmaları ile 90 aileye erzak, 30 çocuk elbisesi ve ayakkabısı ile 4 küçükbaş hayvan keserek ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştular.

Elazığ Yardım Eli Gönüllüleri yaptıkları açıklamada “Bu işi ihtiyaç sahibi olan ailelerimizin ile vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm getirmek adına başlattık ve her geçen yıl çalışmalarımızı artırarak sürdürdük. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan tüm vatandaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bu çalışmalarımızı sürdürecek ve ailelerimiz ile vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm getirmenin çabasında olacağız” dediler.

https://www.facebook.com/groups/137634791649915/?ref=share