YEREL
Giriş Tarihi : 08-08-2021 12:17   Güncelleme : 08-08-2021 12:17

Yazar Karani’nin “Masumlar Mezatı” Kitabı, Okurlarıyla Buluştu

Yazar Karani’nin “Masumlar Mezatı” Kitabı, Okurlarıyla Buluştu

 “Şehit İlhanlar Ailesi” ve Deli Cevdet’i kitabında bir araya getiren yazar Arda Karani, Batı Kitap Kırtasiye de okurlarıyla buluştu.

Yazar Arda Karan’in kaleminden çıkan ve “Şehit İlhanlar Ailesi ile Deli Cevdet”i bir araya getiren “Masumlar Mezatı” kitabı Batı Kitap Kırtasiyede okurların beğenisine sundu.

Kitabının tanıtımını yapan ve okurları için imzalayan Arda Karani, kitapla ilgili tüyolar vererek, “Elazığ’ın önemli değerlerinden bugün Şehit İlhanların ve Şehit İlhanların uğramış olduğu Kanlı Noel’i anlatan romanla beraber buradayız. “Masumlar Mezatı” adlı romanımızla “Şehit İlhanlar Ailesi ile Deli Cevdet” adlı romanımı imzalayacağım. Heyecanlıyız. Şu an aramızda Şehit Nihat İlhan paşamızın oğlu Mustafa Necmi İlhan ve kız kardeşi Ayşe Şebnem İlhan’da burada. Hepinize hoş geldiniz diyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bu memleketin evladıyım. İyi ki böyle ismi yaşayan hayatları ile örnek olan insanların torunlarıyız. Onlarında bu vesile ile rahmetleri bol olsun. Mürüvvet hanımın, Kutsiye’nin, Hakan’ın, Murat’ın şehadetleri kutlu olsun. Bütün Kıbrıs şehitlerimize, bütün şehitlerimize rahmetler diliyorum” dedi.(Haber Merkezi)