SPOR
Giriş Tarihi : 16-08-2021 15:18   Güncelleme : 16-08-2021 15:18

Eren: Hazırlıklarımız sürüyor

Eren: Hazırlıklarımız sürüyor

İrfan ARSLAN

Elazığ’da 3-9 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Nuri Eroğlu Ferdi Boks Şampiyonası için hazırlıkların sürdüğü belirtildi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ilimizde yapılacak olan şampiyona öncesi, şampiyonanın yapılacağı süre içinde hiçbir olumsuzluğun yaşanmaması adına gerekli tüm planlamaları yaptıklarını belirterek şunları söyledi.

“Nuri Eroğlu Ferdi Boks Türkiye Şampiyonası için Federasyonumuz ile görüşmelerimizi neticelendirdik. Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorisinde 500 civarında sporcumuzun katılım sağlayacağı müsabakada, Sporcular Antrenörler ve beraberindekilerle birlikte 1500 civarında misafirimize, Elazığ ev sahipliğini ve misafirperverliğini göstererek inşallah şehrimizden mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmalarına vesile olacağız. İlimiz adına son derece önem taşıyan bu organizasyondan anlımızın akıyla çıkmak adına ilimize gelecek olan Yöneticilerin, sporcuların ve Teknik Ekibin kalacakları yerleri, ulaşımlarını ve müsabaka ile ilgili tüm hazırlıkları sürdürüyoruz. “  dedi.