YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 15:50   Güncelleme : 27-08-2021 15:50

Milletvekili Erol: Torpili Olmayanın Hakkına Sahip Çıkmaya Devam Edeceğim

Milletvekili Erol: Torpili Olmayanın Hakkına Sahip Çıkmaya Devam Edeceğim

Elazığ’da DSİ 9.Bölge Müdürlüğü  ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne daimi işçi alımı yapılacağını kamuoyunun bilmesini isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğim” dedi.

Elazığ DSİ 9.Bölge Müdürlüğüne ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. Elazığlı vatandaşları bilgilendiren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kamuoyunun alımları takip etmesini istedi. Alımların hakkaniyetli bir şekilde olması gerektiğini vurgulayan Erol, kimsenin hakkını yedirmemek adına her zaman vatandaşın yanında olacağını söyledi.

Alımlar hakkında konuşan Milletvekili Gürsel Erol, “Bu alım sürecinin hiç parti ayrımı gözetmeksizin hemşerilerimizin hakkaniyetli bir şekilde alımını sağlamak biz siyasetçilerin Elazığ halkına borcudur. Yapılacak olan alımlarda teknik bilgi ve deneyime ihtiyaç duyulan meslekler ile ilgili mülakat yapılabilir ancak diğer meslek grupları şeffaf bir şekilde, noter huzurunda kura yöntemiyle alınmalıdır. Kura sonrası alımlarda hiçbir şekilde şaibe yaratmamak adına mülakata tabii tutulmamalıdır” diye konuştu.

Her koşulda garibanın, fakir fukaranın, torpili olmayanın hakkına sahip çıkmaya devam edeceğini vurgulayan Milletvekili Erol, “Elazığlı hemşehrilerime  söz konusu personel alım duyurularını mutlaka takip etmelerini önemle rica ediyorum. Kimsenin hakkını yedirmemek adına her zaman yanınızda olacağımı bilmenizi isterim” ifadelerini kullandı.