SPOR
Giriş Tarihi : 05-09-2021 12:21   Güncelleme : 05-09-2021 12:21

Çınar: İkinci Yarıda Galibiyete Uzanabilirdik

Çınar: İkinci Yarıda Galibiyete Uzanabilirdik

İrfan ARSLAN 

Harput Dibek Karakoçanspor FK. Yeni sezona Ankara’da karşılaştığı ve golsüz berabere kaldığı Hacettepe maçı ile başladı. Lige puanla başlamanın gelecek adına olumlu olduğunu belirten Teknik Direktör Ender Çınar “ Bizim için bu sezon önemli bir anlam taşıyor. İyi bir kadro kurduk ve ligde ilk beş için mücadele vereceğiz. Bu mücadelede her puan değerlidir önemlidir. Hacettepe karşısında özellikle ikinci yarıda galip gelebilecek pozisyonları bulduk ancak golü bulamadık.” Dedi

Rakipleri karşısında iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirten Ender Çınar” İlk yarıda her iki takımda kontrollü bir oyun sergiledi. Karşılaşmanın ikinci yarısında oyun üstünlüğünü ele geçirdik. Oğuzhan’ın kaleciyi geçen bir şutunu son anda çizgi üzerinden çıkardılar. İlhan kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda top direğin dibinden dışarı çıktı. Yine bir topumuz direkten döndü. Kısacası golü bulacak pozisyonları ürettik ancak golü bulamadık. İlk maçımızda iyi bir oyun sergiledik ve bunun karşılığında bir puan aldık.

Şimdi futbolcularımıza bir gün izin verdik. Pazartesi gününden itibaren kendi sahamızda oynayacağımız Kızılca bölük maçının hazırlıklarına başlayacağız.”