YEREL
Giriş Tarihi : 05-09-2021 20:57   Güncelleme : 05-09-2021 22:14

Başkan Işıkver’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Işıkver’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, okulların yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını ifade ederek yeni eğitim ve öğretimin ülkemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan Işıkver mesajında; “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılı Mart ayı itibariyle online eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitim-Öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz.

Pandemi ile mücadelede dünyaya örnek olan mücadelemizin sekteye uğramaması ve öğrencilerimizin yeniden yüz yüze eğitimden uzak kalmamaları için belirlenen COVİD-19 tedbirlerine uymak bizim için hayati öneme sahiptir. Maske, mesafe ve hijyen konusundaki kurallara riayet ederek, sırası gelen vatandaşlarımız ve evlatlarımızın aşılarını zamanında olmaları ülkemizin salgınla mücadelesine büyük katkı sağlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”