YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 13:22   Güncelleme : 07-09-2021 13:22

Beyhan’da Eğitime Ormancı Desteği

Beyhan’da Eğitime Ormancı Desteği

İrfan ARSLAN

 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının yüz yüze başlaması ile birlikte ilimizde ki eğitim kurumlarında ki öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçları da karşılanmaya başlandı.

Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesinde ki Aydın Yılmaz Ortaokulu ile Beyhan ilkokulunda eğitim ve öğretim gören öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçları Orman Bölge Müdürlüğü tarafından karşılandı.

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, Beldelerinde ki orta okul ve ilkokulda ki öğrencilerin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “ 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının başlaması münasebetiyle Beyhan’da  Aydın Yılmaz ve Beyhan İlköğretim okullarında Öğrenim gören tüm Öğrencilerimize Orman Bölge Müdürlüğümüzce hazırlanan Okul Çantası ve Kırtasiye Malzemeleri dağıtımını gerçekleştirdik. Çanta ve kırtasiye dağıtımını  Palu Kaymakamımız Tayfun Deli, Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, beraberindeki heyetle  gerçekleştirdik. Bu desteklerinden dolayı  Orman Bölge Müdürü M.Salih Çetiner ve Orman teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum.”  dedi