SPOR
Giriş Tarihi : 07-09-2021 13:55   Güncelleme : 07-09-2021 13:55

Elazığspor’da Çalışmalar Bugün Başlıyor

Elazığspor’da Çalışmalar Bugün Başlıyor

İrfan ARSLAN

3. Lig 1. Grupta mücadele veren Elazığspor ligin ikinci haftasında deplasmanda oynayacağı Başkent Gözgözler Akademi SK. Maçı hazırlıklarına bugün yapacağı çalışmayla start verecek.

Ligin ilk haftasında kendi evinde oynadığı karşılaşmada Bergama Belediyespor karşısında hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirten Elazığspor Teknik Sorumlusu Kenan Kamaç “Takım olarak genç oyunculardan kurulu bir kadroya sahibiz. Bu oyuncu grubuna biraz zaman verilmesi ve onların daha başarılı olacağına inanılmasını istiyoruz. Bazı oyuncularımız bu maça fedakârlık yaparak tam hazır olmamalarına karşılık çıkıp mücadele verdiler. Bireysel hatalarımızı azalttıkça daha iyi neticeler alacak ve bu ligde arzu ettiğimiz yere geleceğiz. Zamana ihtiyacımız var. Sezona hazırlık yaparken özellikle Erzurum kampını tercih etmemizde ki amaç bol sayıda hazırlık maçı oynamaktı. Ancak biz Erzurum’a gittiğimizde buradaki takımların önemli bir bölümü kampını tamamlayarak kamp merkezinden ayrıldılar. Takım olarak yeterli hazırlık maçı oynamış olsaydık takımımız çok daha iyi bir konuma gelecekti.

Bizim spor kamuoyundan ve Taraftarlarımızdan isteğimiz bu oyunculara sahip çıkmaları ve onları desteklemeleridir. Bu takıma inansınlar çünkü bu takım gerçekten başaralı neticelere imzasını atacak.”

Bordo Beyazlı temsilcimiz bugün kendi tesislerinde 15.30 da yapacağı çalışmayla Başkent Gözgözler Akademi SK. Hazırlıklarına başlayacak.