YEREL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 19:57   Güncelleme : 08-09-2021 19:57

Raif Çiçek, Ülkücü Şehitler İçin Program Düzenledi

Raif Çiçek, Ülkücü Şehitler İçin Program Düzenledi

Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanı Raif Çiçek, Ülkücü Şehitleri anma programı düzenledi. Bazı odakların Cumhur İttifakını hedef aldığını belirten Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Eski Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Raif Çiçek, ülkücü şehitler için Harput’ta anma programı düzenledi. Programda Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla başladı.

Bütün şehitleri rahmetle anan Eski MHP Elazığ İl Başkanı Raif Çiçek, şer odaklarının mevcut hükümeti ve MHP’yi hedef aldığını kaydetti.

Raif Çiçek Konuşmasında; “Bugün insanlığın huzuruna ve mutluluğuna kendini adamış Türk İslam aleminin hak ve menfaatleri için şehit olayı göze almış Cumhurbaşkanımız başta olmaz üzere MHP Lideri Bahçeli’de karşılıksız destek verdiği için hedef konumuna gelmiştir. Onun için bu iki liderin arkasında durmak hem dini hem de milli bir görevdir. Basit çıkar hesapları ile makam mevki dertleri ile bu insanları yıpratmamalı ve bu davaya zarar vermemeliyiz.” Dedi.

Madımak oteli olayı ve Başbağlar katliamına da değinerek, birlik ve beraberlik mesajları veren Çiçek; “Biliyorsunuz Madımak’ta kirli provokasyonlardan bazı sanatçılar yandı. O gün Madımak oteli ile ilgili sol yayın insan haklarından bahseden insanlar onları köşelerine ve gazetelerine taşıdılar. Ondan 4 gün sonra Başbağlar katliamı olmuştu. Terör örgütü temiz vatandaşları şehit etmişti. O günle ilgili o insan hakları ile ilgili konuşanlar hiçbir şey demediler. Buda gösterir ki bunların derdi insanlık değil. Bu yüzden bütün insanlık dikkatli ve uyanık olmak zorunda. Basit konulardan ayrılığa düşmememiz lazım.” İfadelerini kullandı.

Raif Çiçek ayrıca Cumhuriyet’in önemine de değindi ve İslam toplumu için en iyi rejimin Cumhuriyet olduğunu vurguladı.