YEREL
Giriş Tarihi : 13-09-2021 15:21   Güncelleme : 13-09-2021 15:21

Başkan Yıldırım: Yolumuza En Güçlü Şekilde Devam Ediyoruz

Başkan Yıldırım: Yolumuza En Güçlü Şekilde Devam Ediyoruz

Sivrice ilçesinde gerçekleştirilen Teşkilat İçi Eğitim ve İstişare toplantısına katılan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurgulayarak, yapılan toplantıda teşkilat çalışmalarını ve yapılan hizmetleri değerlendirmenin yanı sıra 2023’te yapılacak olan planların yol haritasını gözden geçirme fırsatı bulduklarını ifade etti.

Ayrıca Yıldırım, iki oturum şeklinde gerçekleşen toplantıda sadece eğitim değil, vatandaşların refahı ve huzuru için yapılan çalışmaları da gözden geçirdiklerini belirtti.

Başkan Yıldırım’ın açıklamasında, “Milletvekilimiz Zülfü Demirbağ, İl Genel Meclis Başkanımız, Merkez İlçemiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, İlçe ve Beldelerimizin teşkilat ve belediye başkanları, meclis üyelerimiz ve mahalle başkanlarımızın katıldığı toplantımız gayet verimli ve keyifli geçti. İki oturum şeklinde gerçekleştirdiğimiz programımız sadece eğitimi kapsamadı. Vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için yapılan çalışmaları da değerlendirdik, şehrimizin sorunlarını ele aldık. Böyle çok yönlü bir program gerçekleştirdik. Bizler bu tür programları çok önemsiyoruz. Çünkü AK Parti çatısı altında hizmet eden herkes çok önemli bir misyon üstleniyor. Bizler yerelde AK Parti’yi en güzel şekilde temsil ederek davamıza, ülkemize ve liderimize en iyi desteği sunma gayretindeyiz. AK Parti milletiyle birlikte millet için siyaset yapan bir partidir. AK Parti’nin güç ve destek kaynağı da eser ve hizmet siyasetinin muhatabı da milletimizdir. AK Parti teşkilatları olarak milletimizle gönül bağımızı güçlü tuttuğumuz müddetçe bir takım çevrelerin yalan, iftira, inkar ve çarpıtma siyaseti ne şehrimizde ne de ülkemizde kök salamaz, karşılık bulamaz. Bir yıllık görev süremiz içerisinde bizleri yalnız bırakmayan ve daima güçlü kılan değerli teşkilat mensuplarımıza, Merkez İlçemize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çok özenip, gece-gündüz yorulmadan çalışarak vatandaşımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.