YEREL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 13:27   Güncelleme : 14-09-2021 13:27

Başkan Arslan:  Hedefimiz A Sınıfına Yükselmek

Başkan Arslan:  Hedefimiz A Sınıfına Yükselmek

İrfan ARSLAN

  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Denetim süreci, Açılış Toplantısıyla başladı. Açılış Toplantısı; Elazığ TSO Yönetim Kurululu Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe, Türk Loydu Baş Denetçisi Haluk Ali Güneş, Elazığ TSO Akreditasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zülfü Altıntaş, Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut, Elazığ TSO Akademik Danışmanlarımız Doç.Dr. İzzet Taşar, Doç.Dr. Fatih Özek ve Doç.Dr. Ahmet Orhan, Elazığ TSO Akreditasyon Sorumlusu M.Mücahid Uçar , Özel  Kalem Müdürü Yunus Üstündağ, Halkla İlişkiler  ve Protokol Müdürü Ethem Yalın, Muhasebe ve Finans Müdürü Defne Yıldırım, İdari İşler Müdürü Ahmet Altungök, Ticaret ve Sicil Müdürü Mustafa Fenusçu, Proje ve Yatırımlar Koordinatörü Osman Seçkin  katıldı.

Ekibimiz Samimi Bir Gayret Gösterdi

Açılış Toplantısına video konferans yöntemiyle katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan; “Odada göreve başladığımız günden beri yönetimimizle beraber hep en yukarıyı hedefledik. Kendi İşlerimizde gösterdiğimiz titizliği, Odamız için de gösterdik. İlk denetimimizde C sınıfı odadan B’ye yükselmiştik. Bugün ve yarın gerçekleşecek olan denetimler neticesinde de hedefimiz A sınıfına yükselmek. Bütün çalışanlarımız samimi bir gayret göstererek, odamızı A sınıfına taşımak için ellerinden geleni yaptılar. Buradan sonrası takdir. Ekibime emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum, denetim sürecinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Elazığ TSO Proje Odası Olduğunu İspat Etti

TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe; “Elazığ TSO Yönetimi geniş vizyonunu Odaya yansıttığını görüyoruz. Üzerine koyarak bir Proje Odası olduğunu ispatladı. 2 gün sürecek zor denetim sürecinin Elazığ TSO adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ön Denetim Sonrası Çalışmalar Önem Taşıyor

Açılış Toplantısında konuşan Türk Loydu Baş Denetçisi Haluk Ali Güneş; “Ön denetimi Covid-19 sebebiyle online olarak gerçekleştirmiştik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ön denetimde dikkat çektiğimiz noktalar üzerinde çalışma gösterdiyse, sonuçları kendilerine olumlu olarak yansıyacaktır. Başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.